O firmie

O nas

Eco Door to krakowska firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją drzwi wewnętrznych wykonanych z drewna naturalnego. Proponujemy Państwu rozwiązania w stu procentach naturalne i najwyższej jakości. Oferujemy drzwi tworzone na wymiar, pod każdym względem dalekie od tych, jakie można znaleźć w marketach. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim drzwi przeznaczone do domów jednorodzinnych, mieszkań w blokach, a także budynków usługowych i użyteczności publicznej. Zapewniamy także montaż drzwi u naszych klientów.

Dlaczego my?

Nasza firma to manufaktura, dzięki czemu każde drzwi, które tworzymy, są wykonywane nie tylko na indywidualne zamówienie, ale też całkowicie ręcznie. Wszystkie etapy produkcji nastawione są zarówno na zachowanie najwyższej jakości, jak i na poszanowanie natury. Wszystko, co robimy, odznacza się maksymalną precyzją wykonania. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję produktów o praktycznie niespotykanej już dziś jakości oraz trwałości przez długie lata użytkowania. Oferujemy jakość, której nie znajdziecie Państwo w produktach konkurencyjnych firm.

Drewno to materiał o doskonałych walorach jakościowych. Dzięki niemu oferowane przez nas drzwi wewnętrzne odznaczają się wysoką jakością oraz trwałością, która jest w stanie przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat. W naszej pracy wykorzystujemy wiele gatunków drewna, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać produkty o różnych cechach jakościowych oraz estetycznych, zwłaszcza pod względem koloru. A dzięki naturalnemu fornirowi uzyskujemy drzwi, których drewno „nie pracuje”, a więc nie pęka, a my mamy większe pole do popisu, jeśli chodzi o naturalne wzornictwo.

Eco Door to firma o wieloletnim doświadczeniu. Przez cały okres istnienia zdążyliśmy zdobyć zaufanie setek – żeby nie powiedzieć tysięcy – w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki ręcznej produkcji drzwi oraz indywidualnemu podejściu do klientów, każde zamówienie to dla nas nowe umiejętności oraz motywacja do dalszego rozwoju. Wszyscy nasi pracownicy to osoby doświadczone w zawodzie, a do tego niezwykle dokładne, staranne, które wiedzą, jak pracować z drewnem, by wydobyć z niego wszystko, co najlepsze.

Działalność naszej firmy nastawiona jest zarówno na klientów indywidualnych, jak i na firmy, które poszukują trwałych i solidnych drzwi wewnętrznych. Wychodzimy z ofertą do osób, które cenią sobie rozwiązania proekologiczne, tworzone w stu procentach w poszanowaniu natury. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, gdyż nie zajmujemy się masową produkcją oferowanych produktów. Mimo że siedziba firmy mieści się w Krakowie, jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski – zapewniamy dojazd naszych pracowników.

Więcej o nas

Jesteśmy producentem, sprzedawcą, a zarazem monterami drzwi wewnętrznych wykonanych w stu procentach z naturalnych materiałów. Oferujemy produkty wykonane z drewna, a do tego obłożone naturalnym fornirem. Nasza firma to manufaktura, a to sprawia, że wszystkie drzwi, które które u nas powstają, są zawsze wykonywane precyzyjnie i ręcznie.

To, co robimy, bez wątpienia można nazwać sztuką. Każde drzwi, jakie u nas powstają, są wykonywane ręcznie i z najwyższą starannością. Wykonujemy drzwi wewnętrzne, których nie znajdziecie Państwo w marketach oraz w podrzędnych firmach konkurencyjnych. Robimy produkty unikalne, zawsze tworzone na indywidualne zamówienie, poprzedzone darmową wyceną.

Proces produkcji drzwi wewnętrznych, który proponujemy, jest czasochłonny i wymagający dużych umiejętności. Decydujemy się na taki wysiłek, by sprostać wymaganiom wszystkich klientów, a zwłaszcza tych, którzy tak jak my, cenią sobie harmonię z naturą oraz proekologiczny styl życia – nie mówiąc już o komforcie i najwyższej jakości.

Nasza firma – manufaktura – posiada swoją siedzibę w Krakowie. To tu powstają wszystkie nasze produkty wraz z projektami. Ale chętnie współpracujemy z klientami z całej Polski – dojeżdżamy do nich, wykonujemy odpowiednie pomiary oraz wycenę zamówienia, a następnie montujemy wykonane przez nas ręcznie drzwi wewnętrzne.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Rekomendacje

  • Solidna firma. Polecam!.
    Mieczysław Bąk
  • Wykonaliśmy drzwi do naszego domu pod Krakowem - najlepsze drzwi jakie do tej pory widziałem.
    Damian Hanusiak
Facebook Twitter Google plus Pinterest