Praca z pasją – naturalnie!

Nasze drzwi otwieramy szeroko na naturę. Dlatego to drzewo służy nam swoimi właściwościami jako surowiec w produkcji. Jest jednym z najszlachetniejszych materiałów, które przekonuje nas wytrzymałością i pięknym – bo naturalnym wyglądem. Chętnie wprowadzamy elementy drewniane do naszych domów i mieszkań, ponieważ nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru i stwarzają harmonijny nastrój. Drzewo użyte w miejscach użytkowych stwarza również wrażenie swojskości. Dlatego z pasją pochodzimy do tego szczególnego surowca w produkcji naszych drzwi.

Drzwi wewnętrzne z Krakowa

Frima ECO-DOOR znajduje się w Krakowie. Jest to jednocześnie miejsce produkcji naszych wyrobów. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych drzwi drewnianychwewnętrznych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, dlatego usługa montażu dostępna jest na terenie całego kraju. Nasza praca opiera się na rozwiązaniach ekologicznych. Wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe drewno, które stanowi o bezkonkurencyjnej jakości naszych drzwi.

 

Fotolia_56673601_Subscription_Monthly_M1
Nasze wyroby znajdują się w domach i mieszkaniach, ale również w miejscach użyteczności publicznej. Każda z tych przestrzeni jest wysoce wymagająca pod względem wytrzymałości i oryginalnego stylu. Dlatego jesteśmy manufakturą. Każde z drzwi wykonujemy ręcznie na zamówienie. Wysoko cenimy sobie potrzeby klienta oraz dysponujemy nowoczesnymi możliwościami technologicznymi, by w pełni spełnić wszystkie oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie zapewniło nam solidne fundamenty, jakimi jest wiedza oraz technika. Dzięki temu dopracowujemy precyzyjnie każdy element, aby zapewnić wyrób o niespotykanym stopniu jakości i trwałości.

Drzwi wewnętrzne na wymiar

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego klienta. Analizujemy zarówno jego potrzeby praktyczno-użytkowe związane z możliwościami przestrzennymi i aranżacyjnymi pomieszczenia, jak i te estetyczne, które są według nas równie istotne. Udostępniamy całą gamę możliwości, z której klient może wybierać pod względem budowy skrzydeł czy montażu drzwi. Jednocześnie projektujemy modele wysoce oryginalne wzorniczo oraz stylistycznie, wśród których znajdują się linie klasyczne, a także te związane z najnowszymi trendami w modzie domowej. Zapewnia to klientom wymowną ekskluzywność związaną z wysoką jakością drzwi oraz stylem, który w pełni odpowiada ich wyczuciu estetycznemu.

Facebook Twitter Google plus Pinterest